Бардак

Як продовжуєтсья наступ ЗСУ

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках. В напрямку Урожайного, південніше та південнно-східніше Старомайорського — мали частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі Новокалинового, Авдіївки, Побєди, Новомихайлівки. Ворог зазнає значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці. У той же час, противник продовжує чинити потужний опір, здійснює переміщення підрозділів та військ, активно застосовує свої резерви.

На Бахмутському напрямку українські воїни продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут, закріплюються на досягнутих рубежах.

Водночас, Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на Куп'янському та Лиманському напрямках. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі північно-східніше Дружби, здійснив безуспішні спроби відновити втрачене положення на околицях Кліщіївки. Тривають важкі бої.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Авиакатастрофа украинского «Boeing» в небе над Ираном: основные версии

Observan

Врач из Арциза вошел в Книгу рекордов как самый старший практикующий хирург Украины

Observan

Затримали блогера, що розповсюдив відео удару по Бурштинській електростанції

Observan