Бардак

Як в Одесі в Аркадію ходить трамвай «Одіссей-Макс» (ВІДЕО)

Показуємо у відеосюжеті роботу трисекційних трамваїв "Одіссей-Макс" на маршруті №5 від Автовокзалу до Аркадії. У нашому відеосюжеті показано рух таких трамваїв саме на цьому маршруті, ролик знято у проміжок від 23 жовтня по 13 листопада.

Такі трамваї почали працювати на лінії в Аркадію з 23 жовтня 2023 року — з першого ж понеділка після повноцінного відновлення маршрутів, що проходять через перехрестя вулиць Пантелеймонівської та Старопортофранківської.

Поступово на маршруті №5 побували всі 4 трамваї моделі "Одіссей-Макс", наявні у місті. Проте кожного дня на маршруті працює лише один такий трамвай.

Нагадаємо, з квітня 2023 року, коли було виявлено проблеми на узвозі Маринеска через можливий зсув грунту, по основному магістральному трамвайному маршруті №7 припинилося курсування трисекційних трамваїв "Одіссей-Макс". Кілька місяців вони стояли у депо незадіяними у перевезеннях.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В ЦИК Украины назвали участок из-за которого не могут подсчитать 100% голосов

Observan

В селе Болградского района собирают средства на ремонт церкви

Observan

Килийский район: измаильчанин спас унесенных на матрасе в открытое море детей

Observan