Бардак

Як в Одесі захищають від обстрілів пам’ятник Петі і Гаврику

Одеські комунальники закривають від ворожих обстрілів у так звані "піщані клітки" скульптурну групу "Пея і Гаврик", розташовану у скверику Віри Холодної. 

Ці "клітки" виглядають як спеціальні захисні короби з дерева, наповнені піском навколо скульптури. Вони не захистять їх від прямого влучення, але захистять від уламків.

Деякі інші пам'ятники в Одесі вже захищені схожим чином. Так, пам'ятник Дюку обкладений мішками з піском, у короби "вкладено" скульптурну групу "Лаокоон" біля Археологічного музею тощо. А вказаним зараз методом захистили скульптури левів у Міському саду. 

Ці захисні конструкції встановлюють завдяки підтримці департаменту культури ОДА та відповідного департаменту міськради, який нещодавно реорганізували.

Крім того, розпочато реалізацію проєкту, спрямованого на екстрену допомогу культурним інституціям Одеси в справі збереження культурної спадщини в умовах війни, ГО «Museum for Change» за підтримки Відділу з питань культури в надзвичайних ситуаціях Сектору культури Секретаріату ЮНЕСКО. ЮНЕСКО і волонтерський проєкт Museum for Change уклали контракт, спрямований на підтримку одеських музеїв, Держархіву та департаменту культури ОВА, що передбачає виділення на виконання низки проєктів ґранту обсягом 98 тис. дол.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Оранжевая зона расширилась до 16 областей

Observan

В Измаиле предлагают ликвидировать городскую типографию и распродать её оборудование

Observan

Дикие ирисы в Придунавье: вечная, но мимолётная красота (фоторепортаж)

Observan