Бардак

Як виглядає Одеса під час блекауту (ФОТО)

Ми пройшлися по центру Одеси в районі вулиці Преображенської увечері 26 січня під час масових екстрених відключень електроенергії через спричинені російським ракетним обстрілом пошкодження двох енергетичних об'єктів Одеської області.

Майже скрізь у будинках не було світла. Однак значна частина крамниць, кафе та інших закладів працює — вони заживлені від власних генераторів. Постійний шум від працюючих генераторів — це тепер майже основна деталь міського простору Одеси, Міський електротранспорт не працював, однак продовжували перевозити пасажирів автобуси-маршрутки.

Однак вже надвечір у деяких кварталах почали відновлювати електропостачання. Загалом же енергетики ще з 15-ї години дали струм на об'єкти критичної інфраструктури. А ремонтно-відновлювальні роботи, які дозволять повернутися хоча б до зрозумілих графіків стабілізаційних відключень, можуть тривати ще кілька днів.

У відеосюжеті — короткий огляд подій ракетного обстрілу 26 січня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Украине эпидемиологи ожидают вспышку трех опасных штаммов гриппа

Observan

Болград оправляется от последствий ночной грозы (ФОТО)

Observan

Из Черноморска могут запустить паромную переправу в итальянский город Бари

Observan