Бардак

Як виглядає острів Зміїний

Острів Зміїний був єдиною частиною Одеської області, яка була тимчасово окупована росіянами. Окупанти втекли звідти у останній день червня — після тривалої операції з блокади окупованого острова та встановлення над ним та прилеглою акваторією вогневого контролю ЗСУ.

Згодом стало відомо, що в процесі визволення острова приймала участь єдина українська САУ калібру 155 мм "Богдана", далекобійності якої як раз вистачало для досяжності острова з берега Одеської області. Інші артилерійські установки, в тому числі французькі "Цезар", виводили від берега Одеської області в море на декілька кілометрів на баржах — таким чином з'явилися імпровізвані "канонерки".

Зараз остров Зміїний перебуває під контролем українських військових з Інтернаціонального легіону – зокрема, і росіян, які отримали громадянство України. Район Чорного моря постійно патрулює російська авіація, але до острова не наближається.

У відносно новому фоторепортажі показано, що на острові і зараз залишається знищена від ударів ЗСУ російська техніка, серед якої системи ППО "Панцир-С1", комплекс ППО "Тор" та паливозаправники.

У відео — звільнення острова Зміїний.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Юная художница из Арциза получила третью победу на всеукраинском уровне

Observan

Російський флот скоротив присутність у морі (ВІДЕО)

Observan

Одесса: мужчина изнасиловал несовершеннолетнюю падчерицу

Observan