Бардак

Інформація про затоплення баржі в порту Рені виявилася недостовірною

Рятувальники запобігли затопленню самохідної баржі Jokor III (прапор — Румунія) біля причалу Ренійського морського порту. Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

"4 лютого службами Ренійської філії ДП «АМПУ» була отримана інформація, що на баржі Jokor III 1907 року побудови є підозра на її водотечність. Після обстеження баржі інформація підтвердилась. На місце події було направлено т/х «Смелий» для відкачування води. За плавучість судна боролися всю ніч. Станом на 5 лютого воду з трюму відкачано, судно вирівнялося і не потонуло”, — вказала прес-служба.

Зараз судно стоїть в акваторії порту в морехідному стані, екіпаж проводить невеликий ремонт. Постраждалих немає.

Раніше румунські ЗМІ повідомили про небезпеку затоплення в Ренійському порту баржі, що належить базованій в Констанці компанії, з вантажем 860 тонн пшениці. За словами судновласника, під час завантаження вода почала надходити в машинне відділення. П’ятеро румунських моряків врятувалися, але нічого не могли зробити, щоб запобігти затопленню баржі.

За даними Адміністрації судноплавства, аварійна подія відбулася під час завантаження судна біля причалу №12 Ренійського порту.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Окупанти вкрали зернові термінали у портах Азовського моря та запустили приміські потяги з Маріуполя

Observan

Вместо резкого роста тарифов на электричество обещают иную схему

Observan

Болградский район удерживает второе место в областном антирейтинге по заболевшим COVID-19

Observan