Бардак

Казахстан допомагає: в Одесі відкрили «юрту незламності» (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні в Одесі на центральній алеї парку Шевченка відкрилася "Юрта Незламності" — і це таки дійсно юрта, зведена за народними традиціями казахського народу. Тут можна побачити традиційний інтер'єр таких юрт та скуштувати смачного плову за казахським рецептом. Окрім того, в юрті є можливість за будь-якої ситуації підзарядити свої гаджети, отримати доступ до інтернету, зігрітися і попити гарячого чаю — і тому вона працює як звичні одеситам "пункти незламності".

Відкриття "юрти незламності" супроводжувалося концертом одеських та казахських виконавців — і їх виступи символізували дружбу між народами.

"Юрта незламності" — проєкт за ініціативи голови міжпарламентської групи дружби "Україна — Казахстан", народного депутата Сергія Нагорняка, казахського бізнесмена Давлета Нуржанова та представників казахської діаспори в Україні. Такі юрти вже відкрито в декількох містах України, зокрема, у Києві, Харкові та Бучі.

"Сьогодні в одеському парку Шевченка відкрили п'яту в Україні юрту незламності. Це дуже символічно, адже Кобзар відбував заслання за указом російського царя саме в Казахстані. Тут можна обігрітися, зарядити гаджети та познайомитися з культурою Казахстану. Підтримка казахського народу в найважливіші історичні часи для України завжди залишиться в нашій пам'яті", — розповів при відкритті юрти депутат Одеської облради Февзі Мамутов.

Як це було — у нашому відео.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Туристов и местных жителей призывают не посещать курорты на юге Одесской области

Observan

В Одесской области объявлена чрезвычайная пожарная опасность

Observan

Одесские памятники обрабатывают антивандальным покрытием

Observan