Бардак

Колаборанта, що знімав фейкові новини про Одесу, засудили до 7 років тюрми

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури суд визнав одесита винним у (https://www.gp.gov.ua/ua/posts/7-rokiv-za-gratami-provede-kolaborant-yakii-na-zamovlennya-rostb-znimav-postanovocne-intervyu-pro-mobilizaciyu-v-odesi) колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України).

Враховуючи співпрацю зі слідством, його засуджено до 7 років позбавлення волі. Також чоловіка позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 10 років.

Прокурори у суді довели, що засуджений спільно зі своїм приятелем – псевдожурналістом на замовлення російського пропагандистського телеканалу РЕН-ТВ зробили відео з фейковою інформацією щодо обставин мобілізації в Одесі. На виконання завдання російських телевізійників вони записали постановочне інтерв'ю з нібито співробітником Одеського обласного ТЦК та СП. Засуджений, видаючи себе за воєнкома, розповідав як змушений полювати на чоловіків призовного віку, щоб самому уникнути мобілізації.

Зміст питань і відповідей, що були висловлені в інтерв'ю, вони отримали від російських пропагандистів. Ворожа пропаганда транслювалася на російському державному телеканалі РЕН ТВ та в інтернеті.

Обвинувальний акт стосовно другого фігуранта – псевдожурналіста незабаром буде скеровано до суду. Досудове розслідування проводилося СБУ.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Белгород-Днестровский присоединился к услугам он-лайн медицины

Observan

«ОнгЪл — Оливье» в Болграде (ФОТО)

Observan

Неизвестный заминировал 2 отеля и аэропорт в Одессе (ОБНОВЛЕНО)

Observan