Бардак

Командувач російського чорноморського флота визнаний військовим злочинцем

Служба безпеки України зібрала доказову базу на чинного командувача російським чорноморським флотом віце-адмірала Віктора Соколова. Як наголошують в СБУ, посадовець причетний до масованих російських ударів по цивільних об’єктах України.

У період з 10 серпня 2022 року, з моменту його призначення комфлоту, Соколов особисто віддавав накази щодо регулярних бойових пусків крилатих ракет 3М14 "Калібр" з надводних кораблів та підводних човнів по енергетичній інфраструктурі України.

Внаслідок ворожих обстрілів загинуло четверо мирних жителів, ще 40 – отримали поранення.

За даними слідства, ракетні атаки з моря агресор здійснював по енергетичних об'єктах у Київській, Львівській, Дніпропетровській, Вінницькій, Кіровоградській, Одеській, Запорізькій, Сумській, Хмельницькій, Рівненській, Чернівецькій, Черкаській, Житомирській та Івано-Франківській областях. Також встановлено, що російські обстріли завдали значних втрат національній системі життєзабезпечення цивільного населення України. Крім того, ракетні удари рф призводили до тимчасової зупинки роботи десятків місцевих навчальних закладів, лікарень та інших соціальних установ.

Адміралу російського флоту загрожує довічне ув'язнення.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Для залізничних перевезень зерна відкрили прикордонний перехід у Раві-Руській

Observan

Исполком Ренийского горсовета объявил конкурс на должность гендиректора центральной городской больницы

Observan

Як в Одесі працює залізниця 31 березня

Observan