Бардак

Морські посадовці в Ізмаїлі продавали липові «посвідчення моряка» для виїзду за кордон

Співробітники Служби безпеки України затримали старшого державного інспектора Дунайського міжрегіонального управління Адміністрації судноплавства та заступника капітана Ізмаїльського морського порту, які продавали «посвідчення моряка», що дозволяло ухилянтам виїжджати за кордон. Про це повідомила прес-служба СБУ.

"За гроші посадовці пропонували ухилянтам виїхати за межі України як судноводії торговельних суден. Для цього фігуранти «допомагали» своїм клієнтам «гарантовано» скласти іспит на отримання відповідної кваліфікації. Вартість таких «послуг» становила $700-1200. Сума залежала від наявності первинних навичок у морській справі та фінансових можливостей ухилянта”, — вказала пресс-служба.

Зазначається, що таким чином корумповані посадовці «заробили» майже 2 млн у гривневому еквіваленті.

Співробітники СБУ затримали обох фігурантів «на гарячому» під час передачі неправомірної вигоди. На підставі отриманих доказів затриманим повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Наразі вони під вартою.

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмисникам загрожує до 10 років ув'язнення.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Тарутино врачу-педиатру присвоили звание «Почетный гражданин Тарутинского района»

Observan

Русский военный корабль горит возле острова Змеиный

Observan

Оздоровление детей: что входит в рацион в летнем лагере при Тарутинском УВК

Observan