Бардак

На залізничних прикордонних переходах в Одеській області спрощено контроль

Україна та Молдова домовилися спростити контроль на прикордонних переходах в Одеській області на кордонах з Молдовою для залізничних товарних поїздів, що дозволить збільшити пропускну спроможність та обсяги перевезень залізницею.

Як повідомила прес-служба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, відповідний «Протокол про внесення змін до Угоди між Урядами України та Республіки Молдова про діяльність залізничного транспорту» підписали у четвер, 27 квітня, віце-прем’єр — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков та міністерка інфраструктури та регіонального розвитку Молдови Лілія Дабіжа.

Протоколом передбачено спрощення контрольних процедур залізничного транзиту вантажів з пунктом відправлення та пунктом призначення Україна або Молдова, або коли аналогічні пункти знаходяться на території третьої держави. Таким чином запроваджується проїзд без зупинки територією України між пунктами пропуску Фрікацей—Етулія та Рені—Джурджулешти, що сприятиме збільшенню обсягу перевезень.

"Запровадження беззупинкового проїзду між пунктами пропуску Фрікацей—Етулія та Рені—Джурджулешти в обох напрямках дозволить нам пришвидшити та наростити обсяги перевезень залізницею. Це важливі зміни для подальшого розвитку всього Дунайського портового кластера”, — зауважив Кубраков.

За його словами, одночасно МІУ зосереджує зусилля на розвитку інфраструктури в морських портах Одеської області Ізмаїл та Рені для розширення номенклатури вантажів.

Наприкінці березня між Україною та Молдовою запрацював залізничний прикордонний перехід Березине—Басарабяска. Він дозволяє швидше та дешевше транспортувати вантажі до України з портів Рені, Галац, Джурджулешти й у зворотному напрямку.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Татарбунарах при пожаре погибли десятки кроликов и кур (фото)

Observan

В утреннем пожаре в Беляевском районе погиб мужчина

Observan

Елена Лукаш: у новоизбранного Президента будет минимум месяц на роспуск парламента

Observan