Бардак

Напередодні росіяни бомбили острів Зміїний

Вночі 10 вересня росіяни з винищувачів скинули одну чи кілька керованих авіабомб на острів Зміїний. Цей удар був без наслідків — адже на острові, скоріше за все, немає постійного гарнізону. 

У оперативному командуванні "Південь" ЗСУ вважають, що таким чином росіяни демонструють свою "присутність" у північно-західній частині Чорного моря з метою психологічного тиску та щоб заважати судноплавству: "Ми можемо говорити про певну активізацію тактичної авіації ворога і активізуються вони зокрема у напрямку острова Зміїний, час від часу скидаючи там керовані авіабомби. Це все продовження тиску на цивільне судноплавство, запропонований Україною гуманітарний коридор, все ж таки 4 судна ним скористалися. Ворог намагається тероризувати, переконуючи судновласників, що є загроза з повітря" — йдеться в повідомленні.

Цікаво, що цей удар був здійснений буквально напередодні початку міжнародних військово-морських навчать "Сі-Бриз", які будуть проходити з 11 по 15 вересня неподалік від острова Зміїний в румунських територіальних водах за участю США, Великобританії, Франції, Туреччини, Болгарії та України.

А вже 11 вересня біля острова Зміїний сили ППО знищили БПЛА російських військових "Форпост", який вони запустили для розвідки, повідомили у Силах оборони півдня України

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Беляевке появится молодежная резиденция

Observan

Под стенами АП сторонники Петра Порошенко проводят акцию «Дякую» (ВИДЕО)

Observan

В Одесской области подросток застрелил друга

Observan