Бардак

Наступного тижня українські танкісти почнуть навчатися на американських «Абрамсах»

Українці тренуватимуться на 31 танку Abrams, які прибули до Німеччини на початку травня. Американські офіційні особи заявили, що інший комплект з 31 танка M1A1 Abrams перебуває на ремонті в Сполучених Штатах і буде доставлений в Україну до осені.

Очікується, що навчання в Німеччині триватиме близько 10 тижнів і буде зосереджено на тому, як керувати танками, як маневрувати танками в загальновійськовому бою та обслуговувати танки, сказав чиновник.

За словами посадовця, структура курсу буде подібна до попередньої підготовки під керівництвом США на броньованих бойових машинах Bradley і машинах Stryker, які були надані Україні на початку цього року.

Танки Abrams, зокрема, були довгоочікуваним доповненням до бою. Товста броня та турбінний двигун потужністю 1500 кінських сил роблять його набагато досконалішим за радянські танки, які Україна використовує з початку війни.

У січні адміністрація Байдена оголосила, що надішле новішу версію танків Abrams, відомих як M1A2, в Україну після того, як вони будуть закуплені та виготовлені, процес, який потенційно може зайняти роки.

У березні адміністрація вирішила надати замість них танки M1A1 Abrams, щоб «якнайшвидше отримати танки в руки українців», — сказав тоді Райдер.

Інформація про початок тренування на танках Abrams з’явилася в той час, коли міністр оборони США Ллойд Остін має намір провести чергове віртуальне засідання Контактної групи з питань оборони України у четвер.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Подарки Михаила Жванецкого: в одесском музее организовали выставку

Observan

Пожар в Одессе: возле железной дороги бушует пламя

Observan

Луценко заступился за пропустившего допрос Порошенко

Observan