Бардак

Нідерланди і Данія підтвердили згоду США на передачу Україні літаків F-16

Міністри обох країн подякували Вашингтону за дозвіл, озвучений радником президента США з безпеки Джейком Салліваном, хоча досі залишається незрозумілим, коли ж все таки відбудеться передача F-16 до України, передає The Guardian.

Міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен заявила, що вітає рішення США «розчистити шлях для доставки літаків F-16 в Україну», що дозволить коаліції «продовжити навчання українських пілотів».

Міністр оборони Данії Якоб Еллеманн-Йенсен заявив, що передача літаків F-16 була «природним наступним кроком» після завершення навчання пілотів. «Ми обговорюємо це з найближчими союзниками, і я очікую, що скоро ми зможемо бути більш конкретними щодо цього», – додав він.

Початок навчальної програми неодноразово відкладався, а голландські та данські коментарі вказували на те, що відсутність офіційного схвалення США якраз і була одним із факторів, які стримували початок навчань. Частина навчань буде відбуватися також у Румунії.

Напередодні офіційні особи США підтвердили, що Вашингтон офіційно схвалює реекспорт літаків F-16 у листі, надісланому державним секретарем США Ентоні Блінкеном до Данії та Нідерландів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі оголосили жалобу за загиблими під час російського ракетного обстрілу

Observan

В Болградском районе из Ленина сделали болгарина (фото)

Observan

В Балтском районе пропала девушка

Observan