Бардак

Німеччина надає новий пакет допомоги, але поки що без ракет

Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги для України, який складається з боєприпасів, систем розмінування, електро- і теплогенераторів. Про це в інтерв’ю Bild заявив міністр оборони ФРН Борис Пісторіус. Загальна вартість пакета становить 400 млн євро.

Міністр оборони ФРН заявив, що Німеччина підтримує Україну в її боротьбі проти жорстокої війни, яку веде росія на території України.

Що увійде до нового пакета допомоги від Німеччини:

  • фугасні, мінометні, реактивні боєприпаси,
  • системи розмінування,
  • броньовані автомобілі,
  • зимовий одяг,
  • генератори.

Влада Німеччини поки не вирішила передавати українським військовим далекобійні ракети Taurus з радіусом дії до 500 кілометрів.

Пісторіус нагадав, що Німеччина вже надала Україні бойові танки Leopard та сучасні системи протиповітряної оборони IRIS-T. При цьому країна посідає друге місце у світі за обсягом військової підтримки України. "Обов'язок всього німецького уряду — дуже ретельно зважувати кожну поставку зброї. Необхідно з'ясувати безліч політичних, юридичних, військових та технічних аспектів. Це нелегко. Німецький уряд ще не вирішив, чи відправляти крилаті ракети Taurus", — зазначив Пісторіус.

За його словами, зараз німецька влада веде переговори з Україною про умови використання Taurus, у тому числі про завдання ударів тільки на українській території та розгортання ракет, для чого може знадобитися допомога Бундесверу.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болграде завершают оборудование диагностического центра

Observan

Одесская область попала в десятку регионов Украины с плохими эпидпоказателями

Observan

Музейный марафон в Одессе: куда пойти и что посмотреть

Observan