Бардак

Німеччина змінює свою позицію щодо передачі Україні систем ППО Patriot

Після рішення США передати Україні зенітно-ракетні комплекси Patriot Німеччина вирішила переглянути свою відмову від постачання Києву цих систем протиповітряної оборони. Про це 22 грудня заявила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, повідомляє RND.

За її словами, зараз німецький уряд знову вивчає питання щодо надання більшої допомоги Збройним силам України. "Під час постачання Patriot ми також ще раз подивимося, що ще ми можемо передати, тому що ми знаємо, що ці системи ППО рятують життя", – сказала Бербок.

Після падіння ракети на території Польщі в міноборони Німеччини запропонували Варшаві систему Patriot, щоб допомогти гарантувати безпеку польського повітряного простору. В свою чергу, міністр оборони Польщі Маріуш Блащак 23 листопада звернувся до Німеччини з проханням передати ці системи Україні. За його словами, це убезпечило б, зокрема, і східний кордон Польщі. У підсумку німецька сторона відповіла відмовою на пропозицію міністра оборони Польщі. Він, зі свого боку, заявляв, що розчарований позицією Берліна щодо цього.

Дивіться також аналіз подій візиту президента України до США.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Измаиле горожан призывают оплачивать счета по коммунальным платежам

Observan

COVID-19: в Белгороде-Днестровском за 11 дней — 105 случаев

Observan

В аварии погиб уроженец Болграда, пострадавший от рук убийцы 4 года назад

Observan