Бардак

Нові деталі повітряного удару по Одесі: всі ракети збиті, а одна впала в Криму

За офіційними даними оперативного командування "Південь" ЗСУ, увечері 17 травня було збито всі націлені на Одесу російські ракети. Всього було збито 6 крилатих ракет морського базування "Калібр" та 2 крилаті ракети "Іскандер-К", які були запущені з сухопутних мобільних установок на території окупованого Криму. Попередня інформація про цей ракетний удар у нашій статті та відеоогляді нижче.

6 з 8 збитих ракет були знищені системою ППО над морем неподалік від Одеси. 

Однак дві ракети були збиті ППО над промисловою зоною трохи на північний схід від Одеси. Уламки збитих ракет впали на одну з промислових будівель і спричинили відносно невеликі руйнування, а також стали причиною загибелі однієї людини та поранень ще у двох людей.

Також стало відомо, що одна з націлених на Одесу ракет "Калібр" впала на території окупованого Криму. Сьогодні о 6:39 в районі селища Вулканівка цю ракету знайшов пастух. Експерти, що прибули на місце, з'ясували, що ракета належала міноборони росії.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

С 1 сентября в Украине официально запретили эксперименты над животными

Observan

Театр из Болграда представляет Украину в Болгарии

Observan

В Болграде школы начинают возвращаться к полноценной учебе

Observan