Бардак

Новий пакет допомоги від Данії стане найбільшим за весь час війни

Данія оголосила новий пакет військової допомоги для України. Він стане найбільшим за весь час повномасштабної війни, яку розв'язала росія проти України. — 833 млн доларів. Про це повідомляє Міністерство оборони Данії.

Так, у пакет військової допомоги увійдуть:
— бойові машини піхоти,
— танкові боєприпаси,
— зенітні гармати.

Сума складає 5,8 млрд датських крон, а допомога буде розподілена на три етапи – 4,3 млрд данських крон у 2023 році, 1,4 млрд у 2024 та 52 млн у 2025, зазначили у Міноборони Данії. Пакет допомоги передбачає фінансування виробництва нової зброї та військової техніки, тому він і є "розтягнутим" у часі.

До цього Данія надіслала Україні 11 пакетів військової допомоги. Також Данія планує надати не менш як 19 винищувачів F-16. "Після більш як півтора року війни ми майже вичерпали наші оборонні запаси. Тому зараз ми розглядаємо можливість більш цілеспрямованих спільних закупівель та міжнародного співробітництва, які відповідають потребам України тут і зараз", – сказав глава МЗС Ларс Лекке Расмуссен у своїй заяві.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На майские праздники в Одессу запустят дополнительные поезда

Observan

Украина официально рассматривает теракт или зенитную ракету как версии гибели «Боинга» МАУ

Observan

Начальника одесской патрульной полиции отстранили от службы

Observan