Бардак

Одеса отримає 10 автобусів у якості гуманітарної допомоги

Ця гуманітарна допомога стала результатом співпраці мерій Одеси, Стамбула і генерального консульства України в Стамбулі.

Конкретні дані по автобусами, їх модель, тип та рік випуску, поки що невідомі. 

Турецька сторона також готова надати допомогу огу у навчанні персоналу для автобусів та їх подальшого технічного обслуговування.

Зауважимо, що зараз в Одесі взагалі немає автобусів муніципальної власності. А приватні перевізники майже не мають автобусів великої місткості. Тому в ті періоди, коли через перебої з електропостачанням внаслідок російських обстрілів, в Одесі не працює електротранспорт, то робота громадського транспорту у місті погіршується. Справа у тому, що на лініях залишаються лише приватні маршрутки.

Раніше, у 2016 році, в Стамбулі вже обіцяли безкоштовно надати Одесі у подарунок 30 вживаних автобусів. Але їх спочатку було неможливо ввезти до України через екологічні норми, потім мер Стамбула, який обіцяв ці автобуси, був відсторонений від посади. В результаті Одеса ці автобуси так і не отримала. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Овидиополь: предприниматель захватил кусок земли и построил на нем деревообрабатывающий цех

Observan

Началась реставрация «Уголка старой Одессы» (ВИДЕО)

Observan

Ренийский горсовет решил узаконить новую водонасосную станцию, которая уже почти четыре года остаётся без документов, подтверждающих расходы в сумме 10 млн грн

Observan