Бардак

Одеса отримає 10 міських автобусів від Регенсбургу

Під час свого візиту до Німеччини міський голова Одеси побував у місті-побратимі — Регенсбурзі. Регенсбург є одним з найактивніших донорів гуманітарної допомоги для Одеси. 

Там мер Одеси Геннадій Труханов зустрівся із представниками компанії "Stadtwerk", яка опікується громадським транспортом в Регенсбурзі, та німецької благодійної організації "Space Eye".

Сторони обговорили передачу Одесі 10 пасажирських низькопідлогових автобусів, які вийдуть на міські маршрути вже найближчим часом. Мова йде про зчленовані двосекційні автобуси Mercedes-Benz Citaro.

«Ми дуже цінуємо допомогу наших німецьких партнерів. З перших днів повномасштабного вторгнення місто Регенсбург поруч з нами, і надає усю необхідну допомогу, в тому числі — для розвитку транспортної інфраструктури Одеси», — сказав Труханов.

В Одесі ці автобуси, скоріше за все, будуть передані до КП "Одесміськелектротранс" і будуть обслуговувати найнапруженіші міські автобусні маршрути.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В одесских трамваях уже работает безналичная система оплаты проезда: как это работает (ФОТО, ВИДЕО)

Observan

Одесса: автомобиль охранной фирмы протаранил столб (фотофакт)

Observan

В Одессе трамваи «ночевали» на улице из-за обледенения и упавшего дерева

Observan