Бардак

Одесі не загрожує з моря жоден російський ракетоносець (ВІДЕО)

Кілька днів поспіль росіяни тримали у Чорному  морі від 6 до 8 бойових одиниць у складі оперативного з'єднання чорноморського флоту. Серед них був один підводний човен з 4 ракетами "Калібр", який загрожував обстрілами Одесі та іншим містам України.

Сьогодні, 22 листопада, Чорне море поблизу берегів Криму патрулюють 6 російських кораблів та катерів, ще 2 — в Азовському морі. Серед них — немає жодного "Каліброносця". І це означає, що загроза ударів з моря для Одеси та інших міст України на даний момент відсутня. Хоча ситуація може змінитися у будь-який момент.

Детальніше про це у огляді подій в Одесі та оперативної інформації за 22 листопада.

У Чорному морі росіяни ніяк не можуть заважати чи погрожувати судноплавству — через обмеження "зернових домовленостей". "Зерновим коридором" у Чорному морі відправлено з морських портів Одеської області вже майже 12 мільйонів тон української аграрної продукції.

Інші ракетні кораблі та підводні човни росіян перебувають у базах — вони або небоєздатні через пошкодження, або не можуть діяти у штормову погоду, або просто перебувають у ремонті.

Також аналізуємо 5 можливих сценаріїв дій російського чорноморського флоту. Всі вони ведуть до неминучої ліквідації чф рф як організованої бойової сили. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі продовжать реконструкцію Деволановського узвозу

Observan

В Павловской громаде готовят юбилейное издание об истории села

Observan

Город Рени второй раз за последние три года получил гуманитарную помощь из Германии

Observan