Бардак

Одесити масово отримують СМС від росіян

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ також зафіксував ворожу активність у месенджерах та СМС-повідомленнях, про яку сьогодні масово повідомляють мешканці Одеської та Харківської областей. Для цього пропонується перейти за посиланням на Telegram-канал.

Якщо вам надійшло повідомлення з таким текстом: «Меняем информацию о ВСУ на $. Вся информация в telegram …», то у жодному разі не відкривайте його і не переходьте за посиланнями, які там розміщені.

Закликаємо українців у жодному разі не реагувати на ворожі пропозиції, ігноруйте окупанта! Нагадуємо, за передачу інформації про ЗСУ, критичну інфраструктуру та будь-яку іншу співпрацю з ворогом, настане кримінальна відповідальність. Окрім того, це може дуже нашкодити захисникам України.

Також можливо повідомляти росіянами координати військових баз окупантів на території росії та окупованих територіях України — наприклад, координати об'єктів чорноморського флоту росії у Севастополі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Жители Нерубайского и Холодной Балки создают новую громаду

Observan

В Одессе появится еще один пляж для инвалидов

Observan

Какие ксеноновые лампы лучше светят

Observan