Бардак

Одеська область найбільше постраждала від російського удару (ФОТО, ВІДЕО)

Коротко про головне у нашому відеосюжеті та фоторепортажі з темних вулиць Одеси. 

 

Всього росіяни выпустили 70 ракет, більш як 60 з яких збили. З цього числа 15 збили у зоні відповідальності повітряного командування "Південь" і 8 безпосередньо над Одеською областю. 

В Одеській області росіяни влучили у критично й об'єкт енергетичної інфраструктури.

Внаслідок цього майже вся Одеса повністю знеструмлена. Хоча в окремих випадках у якос і виключення є електрика і в центрі Одеси мы навіть помітили аж два працюючи світлофори.

Знеструмлена головні насосні станції водопроводу, тому всґюя Одеса та її околиці залишилися без води. Не працюють всі великі міські котельні, тому у більшості одеситів немає центрального опалення. Зупинився міський електротранспорт, хоча окремі трамваї та тролейбуси вже під час блекауту рухалися у депо, оскільки у контактній мережі ще залишався струм і певний дуже невеликий запас потужності.

Також можна подивитись огляд оперативної ситуації на першу половину дня 5 грудня, перед початком російських ракетних ударів по Одесі та Україні.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе соблюдение карантинных ограничений проверяет спецкомиссия из Киева

Observan

В Беляевке шестилетний ребенок сам гулял по городу

Observan

Клип уроженки Бессарабии номинировали на Грэмми (видео)

Observan