Бардак

Одеська область отримала партію генераторів з Японії

15 грудня, Одеська область отримала три потужних генератори. Допомога надійшла від Уряду Японії, який ухвалив рішення про надання Україні грантової допомоги у вигляді генераторів. Програма реалізується через Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

«Одеська обласна військова адміністрація продовжує забезпечувати райони і громади, установи та організації критичної інфраструктури альтернативними джерелами електроенергії. Зокрема, ми звертаємося за допомогою і до багатьох наших міжнародних партнерів. На одне з таких звернень відгукнулися в управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні», – зазначив І-й заступник начальника Одеської ОВА Борис Волошенков.

Від імені Максима Марченка він подякував представникам управління Верховного комісара ООН у справах біженців за оперативну реакцію на звернення і надані три генератори виробництва однієї з провідних компаній світу «Caterpillar».

«В нашому регіоні і надалі залишається велика потреба в генераторах, особливо враховуючи настання зимового періоду та зниження температури, а тому підтримка міжнародних партнерів є необхідною та вкрай важливою для населення», – наголосив Борис Волошенков.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одеській області поки що немає можливості для графіку відключень світла

Observan

Северная стена Аккерманской крепости спасена от обрушения

Observan

США надасть допомогу у відбудові транспортної інфраструктури України

Observan