Бардак

Одеська область постраждала від негоди

Станом на 10:00 через негоду в Одеській області залишилися без світла 28 населених пунктів в області. Найбільше постраждав Одеський та Білгород-Дністровський райони. 

Безпосередньо в Одесі також були аварійні відключення світла. А через падіння дерев на контактну мережу частково обмежено рух трамваїв.

Наразі виведено з ладу 134 трансформаторні підстанції, 9 повітряних ліній. У ліквідації наслідків задіяні 11 бригад, а це — 22 працівники та 11 одиниць техніки.

Через сильні пориви вітру була тимчасово знеструмлена високовольтна лінія, що живить Київський та Малиновський райони міста Одеси. Енергетики оперативно полагодили обладнання та поступово повертають світло в домівки одеситів. 

За інформацією синоптиків, на території Одеської області очікується погіршення погодних умов — невеликий дощ, сильні пориви вітру до 20 м/с. Це може призвести до падіння дерев та обриву проводів. Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе проверяют сообщения анонима о минировании шести гостиниц

Observan

О чем договорились Украина и Турция

Observan

Работы юных художников Арциза представлены на двух выставках в Одесской области

Observan