Бардак

Одеська область повертається до стабілізаційних графіків відключень електроенергії

З сьогднішнього понеділка, 5 грудня в Одеській області повертаються до графіків стабілізаційних відключень електропостачання. 

Також зазначається, що ситуація в енергосистемі лишається складною. Тому просять з розумінням поставитися до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергосистеми.

Перевірка поточних відключень за адресою доступна на сайті оператора системи розподілу за посиланням на офіційному сайті. Однак слід зазначити, що офіційний сайт "ДТЕК Одеські електромережі" часто не витримує перевантажень та "лежить". Також вранці 5 грудня по багатьом адресам в Одесі даний сайт давав інформацію про те, що все ще діють екстрені відключення.

Нагадаємо, що 1 грудня начальник Одеської обласної військової адміністрації, Максим Марченко під час вечірнього відеозвернення повідомляв, що Одеська область виходить на новий графік електропостачання — у разі порушень звертайтесь до голів громад

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Санкції працюють: російський виробник залізничного рухомого складу більше не буде працювати в Євросоюзі

Observan

Эксперты спрогнозировали когда Одесская область выйдет из “красной зоны”

Observan

Україна отримає боєприпаси з Пакістану

Observan