Бардак

Одеська залізниця відновлює колії у Херсонській області

Колійні підрозділи Державної спеціальної служби транспорту ремонтують та відновлюють залізничні колії Одеської залізниці на звільнених від російської окупації територіях Миколаївської та Херсонської областей.

Перед виконанням ремонтних робіт залізничні шляхи ретельно обстежуються інженерно-саперними підрозділами Держспецтрансслужби. Після цього колійники спільно з працівниками Укрзалізниці проводять заміну та врізку тимчасово зруйнованих прямими влучаннями снарядів та їхніх уламків рейок.

"Вони рихтують колії, проводять заміну  зруйнованих вибухами залізобетонних шпал, поповнюють  відсутні елементи, прибирають завали уламків та земляні насипи, засипають траншеї та утворені вибухами ями  на прилеглій зеленій зоні. Відновлення залізничних колій є важливим аспектом у відродженні всієї транспортної інфраструктури країни", — йдеться в повідомленні. 

Зауважимо, що найважливіша магістраль Одеської залізниці на деокупованих територіях від Миколаєва до Херсона почала працювати з 18 листопада, буквально за тиждень після звільнення міста Херсон.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Полиция получила 562 сообщения о нарушениях на выборах

Observan

Українське Дунайське пароплавство може продати свої пасажирські лайнери

Observan

В Одессе введено одностороннее движение на двух улицах

Observan