Бардак

Один з виявлених телеграм-каналів про повістки виявився одеським

У шести адміністраторів пабліків уже провели обшуки, їм готуються вручити підозри. Сумарно на них було підписано понад 400 тисяч осіб. Правооохоронці заявляють, що у групах закликали людей ховатися від військкомів та допомагали ухилистам уникати мобілізації.

Адмінів паблика “Одеса. Повістки”, судячи з дати останньої публікації, пов'язали 23 лютого – символічно. Втім, це не найбільший канал, який повідомляє одеситів про присутність співробітників військкомату – деякі вже перевищили 130 тис. передплатників. 

Однак адміністраторів ще одного пабліка не затримали, хоча він системно займається саме такими речами, а також російською пропагандою — це паблік "типова Одеса", адміністрація якого знаходиться на етриторії росії.  

Повідомляється, що серед адміністраторів каналів були два власники SMM-компанії, яка займається просуванням інтернет-ресурсів "з використанням ботоферм". Адміністраторам пабліків загрожує по 10 років ув'язнення

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На песенный конкурс приглашают молодёжь в Белгороде-Днестровском

Observan

Одессит установил пианино на одном из городских пляжей

Observan

Оперативна ситуація в Одесі 12 серпня (ВІДЕО)

Observan