Бардак

Перу Одеси змінили запобіжний захід

Вищий антикорупційний суд дозволив арештувати мера Одеси Геннадія Труханова із правом на внесення застави у 13 мільйонів гривень.

Про це 4 травня повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

На виконання рішення суду обвинуваченого взято під варту в залі суду.

Рішення суд ухвалив у справі щодо заводу «Краян». Слідство вважає, що у 2016 році Одеська міськрада придбала будівлю збанкрутілого заводу «Краян» за завищеною ціною, а різницю намагалися вивести через фіктивне підприємство. НАБУ вважає Труханова організатором корупційної схеми з привласнення понад 90 млн грн.

У вересні 2016 року Одеська міськрада придбала будівлю заводу «Краян» за 185 млн грн у приватної компанії. Перед цим ця компанія купила цю будівлю за 11,5 млн грн. Отримані від міської влади кошти фірма-продавець спробувала переказати фіктивній компанії. Загалом у справі 12 фігурантів. Сума збитків — 92,6 млн грн.

25 червня 2019 року прокурор попросив для Труханова покарання у вигляді 12 років тюремного увʼязнення, для інших обвинувачених — від семи до 11 років.

9 липня 2019 року Одеський суд виправдав Труханова у «справі «Краяна», однак у лютому 2021 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала це виправдальне рішення.

25 квітня 2023 року ВАКС змінив запобіжний захід Геннадію Труханову з особистого зобовʼязання на заставу 30,8 млн гривень.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Воєнні дії 24 листопада

Observan

Вчера на Аллее Славы прошел масштабный флешмоб в честь 75-летия освобождения Одессы (ФОТО, ВИДЕО)

Observan

Детей Белгорода-Днестровского приглашают в команду пиратов

Observan