Бардак

Північна Корея постачає росії боєприпаси

США, Японія та Південна Корея офіційно підтвердили, що Північна Корея постачає зброю та боєприпаси до росії. Інфоромація про це оприлюднена у офіційному йпрес-релізі на сайті Держдепу США.

«Ми продовжимо співпрацю з міжнародною спільнотою, щоб викрити спроби рф отримати військову техніку з КНДР. Зважаючи на спробу Росії продовжити війну за допомогою КНДР, ми як і раніше сповнені рішучості підтримувати суверенітет України та її зусилля з протидії наслідкам агресивної війни росії», – йдеться у пресрелізі.

Міністри також заявили, що КНДР в обмін на підтримку рф шукає військової допомоги для посилення власного військового потенціалу.

«Постачання зброї до КНДР або з КНДР, а також передача до КНДР певних предметів і технічна співпраця, пов’язана з програмами КНДР щодо зброї масового знищення, балістичних ракет або звичайних озброєнь, порушуватимуть численні резолюції Радбезу ООН. Росія сама голосувала за резолюції Ради безпеки ООН, які містять ці обмеження», – йдеться у заяві.

Наголошується, що США, Японія та Південна Корея стурбовані можливістю передачі КНДР технологій, пов’язаних зі створенням ядерної зброї або балістичних ракет.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Арциз: исполком по временному бюджету и конкурсу перевозчиков не состоялся

Observan

В Украине уже расчистили и восстановили около 500 километров дорог

Observan

Воєнні дії 29 квітня

Observan