Бардак

Починають реформу військкоматів і системи мобілізації

Про реформу військкоматів, які офіційно називаються територіальними центрами комплектування і соціальної підтримки це міністр оборони повідомив під час брифінгу.

Резніков зазначив, що президент дав “серйозну рекомендацію” Залужному щодо відправлення на фронт працівників тилових військкоматів. Водночас на їхні місця Зеленський запропонував поставити українських захисників, котрі зазнали поранення під час боротьби із російськими окупантами.

“Є одна із простих рекомендацій президента України. Він дав серйозну рекомендацію Головнокомандувачеві ЗСУ Валерію Залужномупереважну більшість воєнкомів, які давно сидять (у центрах комплектацій – ред.) відправляти  військовослужбовцями на лінію фронту. А скеровувати на їхнє місце військовослужбовців, які зазнали поранень, які знають, у тому числі, як правильно проводити роботу з реалізації мобілізаційних потреб”, – розповів Резніков.

Глава Міноборони додав, що центрами комплектування та соціальної підтримки опікується Олександр Павлюк, який нещодавно став його першим заступником.

За словами Резнікова, центри комплектації вже давно потребують серйозних реформ.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Аккерманские культработники помогают армии

Observan

В Одесской области обработали почти 87% протоколов: кто за кого голосовал

Observan

Украина получит самоходные орудия и истребители из Словакии

Observan