Бардак

Порт Чорноморськ знову готують до концесії

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури відновило підготовку до передачі у концесію терміналів у морському порту «Чорноморськ». Про це повідомила прес-служба МІУ.

На першому етапі буде розроблено технічно-економічне обґрунтування (ТЕО), яке профінансує Глобальний інфраструктурний фонд. Експертів і консультантів залучатиме Європейський банк реконструкції та розвитку і Міжнародна фінансова корпорація. Наступним етапом стане проведення конкурсу серед охочих отримати в концесію термінали порту «Чорноморськ».

"Передати у концесію планується перший, контейнерний та п’ятий термінали. Процес розпочався ще до повномасштабного вторгнення Росії, зараз міністерство його відновлює”, — вказала прес-служба.

В МІУ нагадали, що Україна вже має досвід передачі портової інфраструктури в концесію. Зокрема, в 2021 році приватним партнерам держави було передано державні стивідорні компанії у морських портах Херсон та «Ольвія». Активній роботі цих об’єктів завадило тільки повномасштабне вторгнення Росії.

"Задача майбутнього інвестора — ефективно управляти терміналами морського порту «Чорноморськ» та розвивати їх. Що дасть концесія державі? Україна щороку отримуватиме концесійний внесок та стабільні надходження податків до бюджету. Приватне партнерство призведе до значних інвестицій, дозволить оптимізувати логістику перевезень та підвищить якість надання послуг”, — наголосив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Филарет собирается восстановить УПЦ КП и стать ее главой (ВИДЕО)

Observan

В центре Одессы на голову туриста обрушился карниз

Observan

В Одессе создали 50-метровую пряничную киноленту и раздали всем желающим (фото)

Observan