Бардак

Прокуратура перевіряє ТЦК в Одеській області

За процесуального керівництва спецпрокурорів у сфері оборони Південного регіону в межах кримінальних проваджень за фактами безпідставного виключення понад 900 офіцерів запасу із військового обліку, на минулому тижні проведено понад 30 обшуків в Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Одеської, Миколаївської, Вінницької, Кіровоградської та Херсонської областей.

Повідомлено про підозру у зловживанні впливом та незаконному переправленні осіб через державний кордон України начальнику відділення обліку мобілізаційної роботи – заступника начальника Другого відділу Болградського РТЦК та СП Одеської області та головному спеціалісту цього відділення (ч. 2 ст. 369-2, ч. 3 ст. 332 КК України). 

За даними слідства, вони отримали неправомірну вигоду в сумі 5000 доларів США за виготовлення та видачу чоловіку військово-облікових документів про визнання його непридатним до військової служби. Ці документи надають право перетину державного кордону України.

Окрім того, повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди громадянину, який за 8500 доларів США запропонував військовозобов’язаному оформити відстрочку від призову на військову службу за мобілізацією. 

Також повідомлено про підозру за фактами непокори трьом військовослужбовцям Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ч. 4 ст. 402 КК України).  Вони відмовились виконати накази командування щодо вибуття у складі бойових бригад до районів ведення бойових дій.

В межах кримінальних проваджень, розпочатих за фактами незаконного збагачення у період воєнного стану (ст. 368-5 КК України) заступника начальника Одеського обласного ТЦК та депутата місцевої ради -військовослужбовця Третього відділу Одеського РТЦК та СП Одеської області проведено 12 обшуків, за результатами яких підготовлено клопотання про накладення арешту на нерухоме та рухоме майно, набуте незаконним шляхом.

Крім цього, стосовно посадових осіб ТЦК та СП складено 14 протоколів про вчинення військових адміністративних правопорушень, передбачених ст. 172-15 КУпАП (недбале ставлення до військової служби). Досудові розслідування у кримінальних провадженнях здійснюються слідчими ДБР та Національної поліції України.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Завтра многие Одесситы проведут день без электроэнергии

Observan

Имущество одесского контрабандиста Альперина арестовали

Observan

В Балте решают, кто будет зарабатывать на пригородных маршрутах

Observan