Бардак

Росія готувала масований ракетний удар з початку жовтня, ГУР

Російські війська готували масований ракетний удар по об’єктам критичної інфраструктури України з початку жовтня. Підготовка розпочалася 2 жовтня, а безпосередню передислокацію стратегічної авіації провели 8 жовтня. Таку інформацію озвучила військова розвідка України.

За даними ГУР, російські окупаційні війська отримали вказівку з Кремля готувати масовані ракетні удари по цивільній інфраструктурі України ще 2 чи 3 жовтня.

«До військових частин стратегічної та дальньої авіації надійшли накази про підготовку до завдання масованих ракетних обстрілів. Цілями визначалися саме об’єкти критичної цивільної інфраструктури та центральні райони густонаселених українських міст», – заявила прес-служба відомства.

8 жовтня на аеродром «Оленья» з Енгельса перебазували семеро стратегічних бомбардувальників Ту-160 зі спорядженими крилатими ракетами типу Х-101. На зовнішній рейд Севастополя вивели 6 носіїв крилатих ракет із сорока ракетами «Калібр».

«Основною метою країни-терориста було знищення ТЕС, створення паніки серед українців та залякування європейської громадськості», – наголосили в ГУР.

Раніше у Повітряних силах ЗСУ заявили, що під час сьогоднішньої масованої ракетної атаки було застосовано ракети Х-101, Х-555, «Калібр», «С-300» та «Торнадо».

Читайте також: Російські ракети вдарили по диппредставництвам Німеччини та Румунії

Вперше з початку широкомасштабного вторгнення в Україну російські війська використали повітряний простір Молдови для завдання ракетного удару по об’єктах на західній Україні. Три ракети пройшли через кілька районів країни, зокрема в районі Кобасна та Сороки. Рух ракет через молдавський повітряний простір також зафіксувала система ППО Румунії. За їхніми даними, пуски крилатих ракет здійснювалися із західної частини тимчасово окупованого Криму.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Антон Киссе принял участие в сходе жителей Криничного

Observan

В Старой Некрасовке обновили врачебную амбулаторию 

Observan

Морпех из Килийского района пропал без вести на Донбассе во время столкновения с врагом

Observan