Бардак

Росіяни нарощують корабельне угруповання у Чорному морі

Напередодні, 28 травня, чорноморський флот росіян тримав у морі 8 кораблів та катерів — 7 у Чорному та 1 в Азовському морях. Всі ракетні ударні кораблі відступили до баз, на той момент загрози ракетного удару з моря для Одеси не було.

Але вранці 29 травня станом на 7:30 було відомо за інформацією оперативного командування "Південь", що у Чорному морі було 6 кораблів, один у Азовському. При цьому у Чорне море вийшов один з надводних кораблів з ракетами "Калібр".

Станом на 8:30 стало відомо про вихід в море ще одного ракетного корабля. Таким чином, зараз у Чорному морі перебувають відразу два ракетні корвети проекту 21631, на яких загалом є 16 ракет "Калібр".

До 10-ї ранку росіяни вивели у море ще й підводний човен. Таким чином, їх можливий ракетний залп до 20 "Калібрів".

Це створює реальну небезпеку ракетного удара по Одесі, Миколаєву та іншим містам України. Найчастіше за все, росіяни "Калібрами" обстрілюють міста на заході та півдні України.

Тим часом ушкоджений раніше розвідувальний корабель чорноморського флоту "Іван Хурс" стоїть на ремонті у Південній бухті Севастополя. У відео — аналіз подій цього успішного удару морськими дронами та його наслідків.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Работодатели Одессы и области получили разрешения на работу для 700 иностранцев

Observan

«Параллель» готовят к транспортировке в Черноморск (ФОТО)

Observan

Замша или кожа: какие мужские ботинки в Украине выбрать? Советы от Favorite Shoes

Observan