Бардак

Росіяни скоротили кількість кораблів у Чорному морі (ВІДЕО)

Сьогодні, 13 листопада, у Чорному морі на чергуванні залишається 14 російських кораблів та катерів у складі оперативного з'єдання. Це на 5 бойових одиниць менше, ніж було вчора 12 листопада. Також у Азовському морі патрулює один корабель.

При цьому в морі так само залишається всього один корабель з ракетами, на якому є 8 ракет "Калібр". Це найімовірніше — один з корветів проекту 21631 "Буян-М". Таким чином, загроза ракетних обстрілів для Одеси чи інших міст України з моря зведена до мінімуму через загальну стратегічну поразку чорноморського флоту росії.

Супутникові знімки не фіксують перебування російських кораблів у їх традиційних операційних зонах чергування ракетних сил поблизу Севастополя. Тому можна припустити, що росіяни сконцентрували свої сили поблизу Керченського моста з боку Чорного моря. Також два невеликі кораблі чи навіть катери, які не являють собою безпосередньої загрози, ми помітили південніше та північніше мису Тарханкут.

Окрім того, росіяни закрили судноплавство в Азовському морі. Туди дозволено заходити через Керченську протоку лише тим торгівельним суднам, які завантажилися в портах самої росії або окупованих росією територій.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі підтримують кількість електротранспорту на лініях (ВІДЕО)

Observan

Из Затоки к Аккерманской крепости можно совершить прогулки по лиману

Observan

На внесение Аккерманской крепости в список ЮНЕСКО выделят 370 тыс грн — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan