Бардак

Російський флот продовжує загрожувати ударом по Одесі

Сьогодні, 17 січня у морі перебувають 17-18 бойових одиниць. Серед них відразу 6 ракетних кораблів з теоретично можливим залпом у 44 ракети "Калібр". Це 5 надводних кораблів і один підводний човен.

Це означає, що у морі перебувають всі три корвети проекту 21631 та обидва фрегати проекту 11356, "Адмирал Макаров" та "Адмирал Эссен".

Всі ці ракетоносці почали виходити в море ще зранку 14 січня, спочатку 3 кораблі, згодом протягом дня їх було 4, потім 5, ще потім 6.

Однак, мы можемо припустити, що після ракетного удару по Одеській області і всій Україні 14 січня частина кораблів залишається в морі з порожніми пусковими установками.

Так чи інакше, але загроза ракетних ударів з моря для Одеси та інших міст України зберігається. Втім, такі ракетні удари з великої відстані, недоступної для українських проти корабельних ракет "Нептун" і "Гарпун" — єдина можлива оперативна діяльність російського флоту у Чорному морі, який вже зазнав стратегічної поразки.

Тим часом ЗСУ готують сили та засоби для повного знищення чорноморського флоту росії.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В небольших селах Болградского района восстанавливают Дома культуры

Observan

В Одессе завершился проект «Метафизика. Остров»

Observan

Назвал войну в Украине «операцией»: министр обороны Болгарии поплатился должностью

Observan