Бардак

Російський флот знову вийшов в море

7 січня у Чорному морі взагалі не було російських кораблів — оскільки у цю дату вперше за весь час війни чорноморський флот рф у повному складі відступив до своїх баз. 

8 січня у морі перебувало два російських військових кораблі, а сьогодні 9 січня — один корабель чи катер. Ракетоносців серед них немає. І це означає відсутність загрози ракетного обстрілу з моря як для Одеси, так і для інших міст України.

Перед цим протягом всіх перших днів січня російський флот поступово скорочував свою присутність у морі — з 5-7 кораблів та катерів у період 1-3 січня до всього однієї бойової одиниці 6 січня.

У відеосюжеті редактор "Одеського кур'єру" і військово-морський експерт Олександр Вельможко проаналізував три причини нинішнього фактичного розгрому російського чорноморського флоту. Це постійна загроза удару ЗСУ протикорабельними ракетами і морськими безпілотниками, дефіцит ракет та власна організаційна та технічна некомпетентність російського командування. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі в деяких районах відключили світло

Observan

Наловил рыбы на 21 000 гривен: на канале Репида задержали браконьера

Observan

В Одесі завершують ремонт трамвайних колій біля «Привозу» (ФОТО)

Observan