Бардак

Що увійде до чергового пакету американської військової допомоги

Точного переліку озброєнь агентство не наводить. Ймовірно, окрім ракет для HIMARS, ЗСУ отримають 155-міліметрові снаряди для західних гаубиць, військові автомобілі Humvee та генератори.

Новий пакет допомоги Україні виділяється в рамках схеми Presidential Drawdown Authority (PDA), за якою президент США Джозеф Байден має право відправляти озброєння без затвердження Конгресу.

Окрім того, прям зараз до України через Румунію прямує велика партія колісних бронемашин.

7 грудня профільні комітети обох палат Конгресу США погодили проєкт оборонного бюджету на 2023 рік. 2,7 мільярда доларів планується направити на збільшення потужностей з виробництва боєприпасів та тимчасове зняття деяких обмежень на контракти на їхнє постачання Україні.

1 грудня про те, що Пентагон надасть американській фірмі Raytheon Technologies контракт на 1,2 мільярда доларів за постачання шести передових зенітно-ракетних систем NASAMS, які будуть поставлені Україні, також повідомляло Reuters з посиланням на обізнане джерело.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На юге Одесской области ожидают повышения уровня воды в Дунае до критических отметок

Observan

Полгода работы нардепа от южных районов Одесской области

Observan

Сегодня при пожаре на Фонтанской дороге в Одессе пострадал студент из Турции

Observan