Бардак

Ситуація в енергетиці Одеської області 22 січня

В енергосистемі України 22 січня зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак. Є ліміти споживання для Одеськї області.

Ліміт з 00:00 до 07:00 – 424,24 МВт. Це – 35% від загальної  потреби області, 25% з яких споживає критична інфраструктура. Через це до 7 ранку 22 січня в області застосовуватимуть екстрені відключення світла.

Ліміт з 7:00 до 24:00 – 602,43 МВт. За поточних погодних умов та рівня споживання електроенергії споживачами, цього ліміту буде достатньо для застосування графіків стабілізаційних відключень.
 
Дізнатися коли відбуватимуть відключення/включення світла за вашою адресою під час стабілізаційних відключень ви можете на сайті ДТЕК Одеські електромережі.

До цілодобових графіків стабілізаційних відключень ОСР зможе повернутися коли знизиться дефіцит електроенергії в країні і НЕК Укренерго зможе надати більші нічні ліміти споживання на область.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Українське Дунайське пароплавство відремонтувало 36 суден

Observan

Обслуживание лифтов в Белгороде-Днестровском подорожало

Observan

Кому війна, а кому мати рідна: як в Одесі відпустили наркоторговців

Observan