Бардак

Скільки ракет залишається на росії

На росії зараз є запас у не менше як 585 ракет (без урахування Х-22), що мають дальність від 500 км і далі. Про це заявив заступник голови ГУР Вадим Скібіцький.

За його словами, у росіян залишилася приблизно така кількість ракет:
"Іскандер" — 270,
"Калібр" — 140,
загальна кількість Х-101, Х -555 та Х-55 з бойовою частиною — 100,
"Кинжал" — 75.

Наразі росіяни менше використовують Х-101, ніж восени минулого року. Це відбувається тому, що рф змушена економити ракети через повільні темпи виробництва – близько 40 ракет Х-101 щомісяця. За словами Скибицького, через дефіцит іноземних компонентів і цей план не виконується. Також росія намагається накопичити запаси Х-101, оскільки вони вважаються більш точними та ефективними, ніж Х-555, Х-22 та "Калібри". 

Однак слід зауважити, що саме ракети Х-101, які росіяни запускають зі стратегічних бомбардувальників, зазвичай збиваються ППО зі 90-100% ефективністю. Ракети "Калібр" морського базування збиваютсья у 70-90% випадках їх застосування. А от ракети Х-22 не збиваютсья поки що зовсім, "Іскандери" у модифікації "К" (крилата ракета) збиваються поза межами Києва приблизно з 50% ефективністю, у модифікації "М" (балістрична ракета) майже не збиваються поза межами Києва.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Сторонники Епифания Думенко захватили официальный сайт УПЦ КП

Observan

Пожарное авто: село в Болградском районе получило подарок

Observan

В Одесі стався вибух газу

Observan