Бардак

Словаччина готова виробляти для Україн и до 150 тисяч снаряді наирік

Словаччина може наростити виробництво артилерійських снарядів калібру 155 мм для допомоги Україні вп'ятеро. Про це міністр оборони країни Ярослав Надь заявив 27 березня на конференції із зовнішньої та європейської політики у Братиславі, яку транслювали в YouTube.

За його словами, Словаччина вже інвестує в розширення промислових потужностей. Це має збільшити річний обсяг виробництва до 100 тис. снарядів. За умови додаткової підтримки з боку Євросоюзу словацький військово-промисловий комплекс здатний виробляти 150 тис. снарядів на рік, зазначив міністр.

"У нас є дві компанії у Словаччині, які можуть робити 155-мм боєприпаси, що викликає найбільший інтерес… На основі ймовірних інвестицій вони зможуть багаторазово збільшити кількість продукції", – сказав він.

Надь розповів, що один із зазначених військових заводів на 50% належить державі, а другий – повністю. Сьогодні Словаччина виготовляє приблизно 30 тис. снарядів стандарту НАТО на рік, додав він.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Арциз: хмурая погода, дождик в октябре… (фотопрогулка по городу)

Observan

В Белгороде-Днестровском пьяный пассажир ударил таксиста ножом

Observan

В Ренийском районе за счёт местного бюджета могут подготовить лишь одного молодого врача

Observan