Бардак

США можуть надати Україні зброї ще на три мільярди доларів

Пентагон через помилку, допущену при розрахунку поставок Україні, завищив вартість відправленої військової техніки приблизно на $3 млрд, повідомило Reuters.

Як сказало джерело агентства в Пентагоні, при підрахунку оцінювалася відновна вартість озброєння (скоригована в результаті переоцінки), а не його початкова ціна. У зв'язку з цим можна відправити додаткові поставки за рахунок суми, що залишилася. Конгрес мали повідомити про коригування бухгалтерського звіту вчора, 18 травня.

Загалом після 24 лютого 2022 року США виділили кілька десятків пакетів військової допомоги Україні, в тому числі протитанкові засоби, зенітно-ракетні комплекси різних типів, бронетехніку, ракетні установки HIMARS, артилерію різних типів, а також танки. Пентагон оцінював загальний обсяг підтримки в $35,7 млрд. Оголошений 9 травня пакет допомоги на $1,2 млрд включає 155-міліметрові артилерійські снаряди і технічну підтримку.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Деньги, наркотики, золото и оружие: в Одессе взяли банду наркоторговцев

Observan

Под Шабо вторую неделю горит стихийная свалка

Observan

Преимущества Android-обучения на IT-курсах

Observan