Бардак

Судноплавний маршрут з Одеси є альтернативою домовленостям з агресором

За словами міністра закордонних справ України, наша держава продемонструвала, що є альтернатива домовленостям із рф щодо судноплавства. Україна зацікавлена у відновленні функціонування Чорноморської зернової ініціативи, та водночас має намір розвивати альтернативний шлях експорту агропродукції, яким уже скористалися два судна, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільному з французькою колегою Катрін Колонна брифінгу в Парижі.

"Ми, безумовно, зацікавлені у відновленні функціонування Чорноморської зернової ініціативи. Але ми також, як держава, продемонстрували, що є альтернатива домовленостям із росією. Є безпечний морський шлях, яким із українських портів вийшло два судна. Цей шлях не буде заручником російського шантажу", — зазначив глава української дипломатії.

Він додав, що цей шлях може бути розвинений і зміцнений. Міністр зауважив, що це питання він обговорив із главою МЗС Франції.

Своєю чергою міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна наголосила, що французька підтримка України посилюватиметься і триватиме доти, доки не буде зупинено російську агресію.

"Франція надаватиме Україні підтримку в усіх напрямках: політичному, економічному, гуманітарному, дипломатичному і, звичайно ж, військовому — щоб допомогти Україні забезпечити своє легітимне право на оборону. Ця підтримка не лише продовжуватиметься, а й посилюватиметься. Вона триватиме стільки, скільки це буде потрібно для того, щоб завдати поразки російській агресії", — сказала вона.

На даний момент альтернативним безпечним судноплавним маршрутом з Одеси вийшли в море два судна — 16 та 26 серпня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе вводят затяжной комендантский час

Observan

В Болграде соревновались юные борцы

Observan

Одесская область нарастила торговлю с Китаем, но сократила с Турцией

Observan