Бардак

Туреччина попередила росію про неприпустимість морського піратства

Туреччина офіційно попередила росію про ризик зростання напруженості у зв'язку з незаконним оглядом росіянами цивільного судна в Чорному морі, повідомляє Центр з боротьби з дезінформацією Туреччини.

Центр боротьби з дезінформацією, що був заснований під егідою управління з комунікацій адміністрації президента Туреччини Реджепа Ердогана повідомив, що Анкара попередила Москву про ризик зростання напруженості в Чорному морі в разі повторення ситуацій, подібних до огляду російськими військовими суховантажу "Сукра Окан".

"Після вжитих щодо судна дій російській стороні було належним чином вказано на необхідність уникати подібних ініціатив, здатних посилити напруженість у Чорному морі", — ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, 13 серпня поблизу турецьких територіальних вод росіяни загрозою застосування сили з військового корабля "Василь Биков" зупинили невелике торгівельне судно "Сукра Окан", яке прямувало до Ізмаїлу в Одеській області. На судно була висаджена з вертольота оглядова група, яка після огляду повернулася вертольотом на свій корабель.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Саратский район: жители двух сел не хотят объединяться в ОТГ

Observan

Судоремонтный завод в Измаиле назвали старейшим предприятием Украины

Observan

Лицеисты Белгорода-Днестровского побывали в суде на уроке справедливости

Observan