Бардак

В Болграді встановлять нову систему оповіщення майже за півмільйона

Найближчим часом у Болградській територіальній громаді встановлять нову систему оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій. Планують витрати чуть менше півмільйона гривень.

Як повідомляє кореспондент «Топора», згідно з даними електронній системі закупівель «Prozorro», договір про закупівлю укладений 23 вересня з місцевим підприємцем.

Система оповіщення, яка складається з двох блоків оповіщення БО-FM-05, восьми акустичних систем ОЗОНС-АС-60-2, універсального модемного пристрою ПМУ-01, іншого обладнання та програмного забезпечення, обійдеться міському бюджету в 339 тис. грн. Ще 95 тис. грн коштує монтаж та пусконалагоджувальні роботи.

Нагадаємо, що від початку широкомасштабного вторгнення росії в Болграді працювала стара система оповіщення, але вже деякий час вона не функціонує.

За словами Болградського міського голови, спочатку систему оповіщення встановлять на адміністративній будівля в центрі міста. Надалі планується встановити пристрої оповіщення в інших частинах міста, а також в усіх населених пунктах громади.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области появятся спецавтомобили для детской реабилитации

Observan

Потяг між Одесою та Ізмаїлом повертається до звичайних пасажирських перевезень

Observan

В Бессарабию с рабочим визитом приехал глава ОГА Сергей Гриневецкий

Observan