Бардак

В Одесі благодійний фонд передав на фронт вантажівки (ФОТО)

Благодійний фонд Урбанського "Придунав'є" в черговий раз передав українським військовим партію автомобілів, придбаних у Європі і доведених до ладу. 

Це три повнопривідні вантажівки підвищеної прохідності "Рено", які знайшли законсервованими в одній з французьких військових частин, три мінівени для службових цілей і невеликий вантажний фургон.

Як розповів один з членів правління фонду "Придунав'є" народний депутат України Анатолій Урбанський, з самого початку війни фонд системно займається забезпеченням військових підрозділів, сформованих чи дислокованих до початку російського вторгнення в Одеській області. Наразі придбано і передано військовим вже понад три десятки автомобілів, а також різноманітні засоби для побуту — генератори, пічки, одяг, білизна, продовольство тощо. Урбанський жартує, що спочатку "вигрібли" всі придатні позашляховики, пікапи, вантажівки у Польщі та інших країнах Східної Європи, потім "перейшли" до Німеччини, а зараз взагалі шукають та закуповують машини у Франції та Бельгії — аж на берегах Ла-Маншу.

Волонтер Юрій, власник СТО, на якій придбані фондом "Придунав'я" машини зняли з консервації, підремонтували і підготували до роботи на фронті, розповідає, що повністю перевів своє підприємство на воєнні потреби і припинив обслуговування цивільних машин. Тут тепер ремонтують військову техніку та готують для передачі в ЗСУ придбані волонтерами автомобілі. Частину машин придбали за свої кошти та за рахунок прибутку СТО і сам Юрій з його співробітниками. Загалом тут вже пройшли обслуговування і ремонт для української армії понад 70 одиниць техніки.

Всі три придбані фондом "Придунав'є" мінівени, фургон і дві вантажівки "Рено" відразу після передачі відправилися на фронт у Запорізьку область та на Донбас. Ще один "Рено" поїде на фронт за кілька днів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе бывший начальник почты присвоил 200 тысяч гривен из кассы и потратил их на погашение кредитов

Observan

В Арцизе прошел День карьеры

Observan

Задымление в Аркадии: из торгового центра на Генуэзской эвакуировали посетителей

Observan