Бардак

В Одесі горів один з найстаріших будинків міста

Вчора, 31 жовтня о 15:54 до Служби порятунку надійшло повідомлення про задимлення у ресторані "Нікос" по вулиці Грецькій. По прибуттю на місце виклику рятувальники встановили,що відкрити полум’ям горить дах та другий поверх двоповерхової будівлі ресторанного типу.

Це один з найстаріших будинків Одеси, зведений ще у перші роки XIX століття, в якому кілька десятиліть розміщувався ресторанчик "Два Карла". Кілька років тому будинок повністю реконструювали, переобладнавши під ресторан.

Відвідувачі та персонал закладу самостійно вийшли з будівлі до прибуття підрозділів ДСНС. Через сильне задимлення рятувальники працювали у апаратах захисту органів дихання та зору у складі 4 ланок газодимозахисної служби. Щоб дістатись до осередку вогню, рятувальники використовували бензорізи для розбору шиферного покриття.

Пожежу локалізовано о 17:12 та ліквідовано о 19:01 на площі 300 м.кв. Причина пожежі встановлюється. Від ДСНС залучалось 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 38 рятувальників.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Белгороде-Днестровском на лимане нашли неопознанный труп

Observan

В Саратском районе зафиксировали подозрение на сибирскую язву

Observan

Мост через лиман закроют в Одесской области

Observan