Бардак

В Одесі можуть відкрити деякі пляжі для відпочинку

В Одесі можуть відкрити деякі пляжі від Ланжерона до 16-ї станції Великого Фонтану і дозволять купатися в морі.

Для цього вони повинні відповідати умовам, визначеним у наказі щодо підготовки часткового доступу до узбережжя. Остаточне рішення про відкриття пляжів прийматимуть начальник ОВА та ОСУВ "Одеса".

“Ще раз наголошую, це наказ не про відкриття пляжів, а про умови, за яких можуть бути відкриті пляжі. Наказом чітко прописано, що слід зробити на відповідних ділянках пляжних зон. Після проведення спеціально створеної комісією від Одеської міської ради перевірки виконання умов наказу, відповідні акти до 5 червня будуть подані до Одеської обласної військової адміністрації. Остаточне рішення буде ухвалено начальником Одеської ОВА та ОСУВ Одеса", згідно з яким і будуть внесені зміни до попереднього торішнього наказу про роботу пляжів” – повідомив голова Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук.

Водночас пляжі поза межами Одеси відкривати не будуть взагалі. Про це заявив мер Чорноморська Василь Гуляєв.

Мова йде про те, що в Одесі відкриють ті пляжі, які захищені гідротехнічними спорудами — хвилерізами та пірсами. Це певною мірою захищає пляжі від зірваних з якорів морських мін.

Одна можливий вибух зірваної з якоря морської міни навіть на відстані 100 і більше метрів все одно являє собою смертельну небезпеку.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Николаевке Тарутинского района по случаю Дня села открыли отремонтированный ДК (фото)

Observan

Одесит хотів присягнути на вірність терористам — і тому сяде за грати на 15 років

Observan

В выходные одесситов зовут на ягодный пикник

Observan