Бардак

В Одесі не курсують трамваї та тролейбуси

Сьогодні в Одесі міський електротранспорт курсувати не буде. 

Це спричинено наслідками вчорашнього російського ракетного удару по Україні. Через складну ситуацію з електропостачанням лімітів на споживання електрики для електротранспорту не видали. 

Нагадаємо, вчора, 14 січня, громадський електричний транспорт Одеси вийшов на маршрути згідно розкладу. Але вдень ще до обстрілу трамваї та тролейбуси організовано припинили свою роботу. 

У відео показуємо роботу одеських трамваїв та тролейбусів у перший день повноцінної роботи після блекауту у грудні. Після цього, з 2 по 14 січня електротранспорт в Одесі працював у звичайному режимі, поступово збільшуючи кількість рухомого складу на маршрутах. 

Починаючи з 19 грудня одеський електротранспорт навіть у робочі дні курсує у обмеженому режимі. На всі маршрути загалом виходить трохи більш як 60 трамваїв та 40-45 тролейбусів. Це менше половини звичайної кількості рухомого складу на маршрутах. Дане обмеження діє через дефіцит електроенергії та обмежені ліміти її споживання. При цьому на лінії не виходять трамваї та тролейбуси з застарілою реостатно-контакторною системою управління, а також трисекційні трамваї "Одіссей-Макс".

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Ренийский горсовет планирует привлечь грант для ремонта Дома книги и открыть там выставочный зал

Observan

Украинская Килия и румынская Килия-Веке идут на сближение

Observan

Как в Белгород-Днестровском районе ликвидировали гримасы непогоды

Observan